About the moment

Türkmentürk Lojisitik Hakkında

Firmamız 2014 yılında İstanbul da kurulmuş olup yurt içi ve yurt dışına kuru yük ve kimyasal yük lojistik hizmetleri sağlamaktadır. Gelen talepler üzerine 2017 yılında büyük çaplı boruları taşıyabilmek için kendi vagonlarımızda değişim yapılmış ve taşımaları başarıyla sağlanmıştır. Kısa sürede Türkiye’nin önde gelen firmalarından olmayı başarmış, boru taşımacılığında demiryollarında bir ilke imza atmıştır.

2018 Yılında firmamız yeni bir yapılanma ile Türkmentürk Lojistik olarak deneyimli ekibi ile 7/24 saat iş takibi yaparak hızlı ve efektif hizmet sağlamaktadır. Demiryolu taşımacılığının Avrupa’ya açılan kapısı Halkalı üzerinden, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine karşılıklı olarak gerçekleştirilen seferler ile maliyetleri düşüren Türkmentürk Lojistik yükünüze en uygun vagon tipi ile yüklerinizin emniyetli bir şekilde sevkini sağlar.

Türkmentürk Lojistik ilaçtan tekstile, yanıcı ve zehirleyici kimyasallardan gıda maddelerine, soğuk zincir ürünlerine, ağır sanayi ürünlerinden yüksek teknolojili elektronik malzemelere kadar farklı ürün tiplerinin kara yolu ile taşınması konusunda, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine cevap verecek güçlü bir altyapıya sahiptir.

Dennis Kelly Womens Jersey